Atsiliepimai talpinami neredaguoti, tokie, kokius el. paštu atsiuntė mūsų klientai.

Džiaugiuosi atradusi kokybiškas spaudos darbų gamybos paslaugas atliekančią įmonę, kurios pagrindinis tikslas – gerai atliktas darbas ir patenkintas klientas. Taip pat labai džiaugiuosi, kad darbuotojai ne tik įsiklauso į kliento norus ir juos įgyvendina, bet ir visada pataria, kaip galima atlikti darbą dar geriau, dar kokybiškiau, pasiūlo savo idėjų. Bendradarbiaujant su šia įmone buvo atvejų, kuomet užsakymą reikėdavo atlikti „čia ir dabar“ ir net tokiu atveju niekada nebuvo atsakyta, o šauni komanda likdavo net po savo darbo valandų, kad tik galėtų padėti ir išpildyti užsakymą 😊 Kuo didžiausios sėkmės Jums!

- Jūratė

Siekdami parengti kokybišką informacinę, reklaminę vaizdinę medžiagą, FB įdėjome užklausą, gal kas žino gerą įmonę, kuri užsiima šiais darbais. Greitai gavome kelis pasiūlymus kreiptis į UAB "Balt Core", Atvykus į "Balt Core", susipažinti su teikamomis paslaugomis, iš karto susidūrėme su puikiu kolektyvu, kuiame dirba jauni, tačiau profesionaliai bendraujantys, veiklūs, kūrybingi žmonės. Po pokalbio ir paslaugų pristatymo neliko abejonių, kad suradome tai, ko mums reikia. Netrukus įsitikinome praktiškai: pasiūlymai, patarimai, darbų sparta ir kokybė tikrai buvo nepriekaištingi.
Žmonės, su kuriais teko bendrauti ir bendradarbiauti, yra verti didžiausios padėkos ir pagarbos, nes savo darbą puikiai išmano, geba bendrauti su užsakovais, įsiklauso į jų pageidavimus bei pataria rūpimais klausimais, randa optimaliausius sprendimus, darbų užsakymus atlieka laiku ir kokybiškai.
UAB Balt Core parengtą vaizdinę, informacinę, reklaminę medžiagą puikiai įvertino ir seminarų dalyviai iš visos Lietuvos bei užsienio.
Linkime Jums visokeriopos sėkmės!

- Vida